Magaziner Full-time Job

Șapte Spice SRL

Actualizat la 26-02-2121     Depozitari, Magazinieri, Antrepozit   Chisinau     364 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:
• Experienţă de muncă similară, minim 1 an;
• Cunoștințe PC la nivel de utilizator;
• Cunoștințe de operare 1C, Microsoft Excel (constituie un avantaj);
• Responsabilitate, disciplină, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități de bază:
• Recepționarea produselor finite de Panificație;
• Verifică cantitativ și calitativ produsele recepționate;
• Verifică și monitorizează permanent stocurile de produse finite;
• Organizează încărcarea operativă a produselor de Panificație în mașinile de distribuție respectînd rutele prestabilite;

Condiții de munca:
- Locația desfășurării activității – mun. Chișinău, șos. Muncești 121;
- Grafic de lucru – pe schimburi;
- Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
- Salariu motivant.

Pentru mai multe informații puteți apela: 060022551.
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: [email protected]
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră! E-mail:
[email protected]

7 SPICE PRODUS NATURAL это производственная компания, работающая на территории Республики Молдова с 2014 года. Хлебокомбинат Șapte Spice расположен в Оргеевском районе.
Бренд занял достойное место на молдавском рынке среди производителей различных сортов хлеба и кондитерских изделий. Фабрика производит массовый выпуск различных виды хлебных изделий, а также изготавливает по индивидуальному заказу, булочки, печенье, слойки, сочники, торты, пирожные.

Magaziner
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Magaziner Șapte Spice SRL