Magaziner la depozitul Nanu Market Full-time Job

Nanu

Actualizat la 24-10-2121     Depozitari, Magazinieri, Antrepozit   Chisinau     28 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
• Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă;
• Introduce marfa în stoc în baza documentelor de intrare;
• Asigură mişcarea stocurilor;
• Expediază marfa către clienţi;

Cerinţe:
• experiența într-o poziție similară - avantaj;;
• cunoaşterea programului 1c, Excel, Word;
• rezistent la stres;
• fără antecedente penale.

Beneficii:
- Compania va oferi remunerare corespunzător calităților persoanei angajate;
- Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați;
- Veți avea posibilitatea să activați în compania ce a devenit brand național în distribuția materialelor de construcție;

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă e-mail- [email protected] sau să apeleze la nr. 068222637.
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.
E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Magaziner la depozitul Nanu Market
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Magaziner depozitul Nanu Market Nanu