Key Account Manager (Vinzari) Full-time Job

Media MAGNAT Grup SRL

Actualizat la 24-10-2121     Vanzari   Chisinau     51 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități principale:
- Vînzări B2B către partenerii existenți. Gestionarea bazei existente de clienți.
- Îndeplinirea planurilor pe vînzari și încasări, precum și a obiectivelor companiei.
- Valorificarea și majorarea eficienței personale cît și a partenerilor în gestiune;
- Majorarea permanentă a cotei de piață din sectorul respectiv;
- Contractarea și lărgirea bazei existente de clienți.
- Efectuarea analizei pe client/regiune; Rapoarte.
- Identificarea problemelor și prezentarea soluțiilor aferente.
- Reprezentarea companiei și intereselor acestei în regiune.
Cerințe față de candidați:
- Abilității de comunicare și convingere.
- Orientare spre rezultat.
- Cunoașterea limbii ruse și române - obligatoriu;
- Cunoștințe avansate PC (MS OFFICE, 1C).
- Calități personale: aranjat, punctual, proactiv, dinamic, flexibil, cu inițiativă, spirit de echipă.
- Studii superioare în domeniul: management, economie, marketing – v-a constitui un avantaj;
- Experiență într-o poziție similară – v-a constitui un avantaj;
- Cunoștințe în domeniul b2b
- Gîndire analitico-strategică în domeniul vînzărilor.
- Automobil propriu – v-a constitui un avantaj.

Oferim:
- Un post cu salariu decent (20 000 MDL Brut) într-o companie stabilă, în creștere.
- Posibilitate de a te afirma profesional și a învăța lucruri noi.
- Salariu achitat oficial 100% și la timp. Pachet Social. Concediu prevăzut de legislație.
- Lucru în condiții de confort, 5 zile/săptămînă (8.30 – 17.30).
- Premii semestriale în funcție de rezultate.
- Convorbiri telefonice nelimitate. Petrol. Amortizare. Posibilitatea de lucru cu AUTOTURISM de serviciu.

Vă rugăm să indicați postul dorit și să transmiteți CV-urile pe e-mail: [email protected]
Ulterior persoanele selectate vor fi invitate pentru interviu. Email: [email protected]

Descrierea Companiei
Key Account Manager (Vinzari)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Key Account Manager Vinzari Media MAGNAT Grup SRL