Key account manager (6000-20000 lei) Full-time Job

EcoCity

Actualizat la 03-03-2121     Top Management   Chisinau     1.4K vizualizări

Dacă sunteți o persoană tînără și energică, cu o atitudine proactivă, veniți la noi și împreună vom face lumea mai luminoasa!!!
Domeniul de activitate: Vînzări corpuri de iluminat (iluminare LED).
Responsabilități:
- gestionarea clienților cheie;
- căutarea activă a clienților noi;
- consultarea clienților in problemele tehnice;
- creșterea volumului de vînzări;
- dezvoltarea relațiilor de lungă durată cu clienții;
- soluționarea operativă a tuturor problemelor apărute în relațiile cu clienții;
- primirea și procesarea comenzilor parvenite de la clienți;
- clienti VIP.

Cerințe:
- studii superioare/medii de specialitate;
- experiența de cel puțin 2 ani;
- bune cunoștințe de operare PC;
- abilități de comunicare în afaceri, vorbire corectă;
- perseverență, responsabilitate, orientare către rezultate înalte pe plan profesional;
- capacitatea de a rezolva probleme irezolvabile;
- abilități și cunoștințe în domeniul vînzărilor sunt binevenite;
- abilitatea de a gestiona personalul.

Condiții:
- un colectiv tînăr și vesel;
- pachet social complet;
- perioada de probă de 1-2 luni (plătită);
- salariu motivant (6 000-20 000 lei);
- oportunități de avansare în carieră și de creștere a salariului în cadrul unei companii ce se dezvoltă dinamic;
- program de lucru: de luni pînă vineri, de la 9.00 pînă la 18.00.

Expediați CV-ul însoțit în mod obligatoriu de o fotografie la adresa electronică: [email protected]

CV-uri FĂRĂ FOTOGRAFIE NU VOR FI EXAMINATE!!! E-mail:
[email protected]

Producătorul național de echipamente cu LED (iluminat) EcoCity vă propune să deveniți parte a unei echipe prietenoase. Echipa noastră este formată din profesioniști, oameni care pun nu numai cunoștințele, ci și sufletul în procesul de fabricație și implementarea proiectelor. Suntem mândri că suntem un producător national, fapt confirmat de certificarea internațională de calitate. Anual se petrec cursuri de calificare a tuturor angajaților companiei, ceea ce contribuie la creșterea personală și profesională.
Domeniul de activitate: producția și vânzarea corpurilor de iluminat cu LED, proiectarea iluminatului, instalarea și demontarea echipamentelor de iluminat și mentenanța lor în perioada de garantie.
Vino și fă parte din echipa EcoCity
Împreună vom face această lume mai luminoasă !!!

Key account manager (6000-20000 lei)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Key account manager lei EcoCity