Jurist - manager contracte Full-time Job

BlocExpert.md

Actualizat la 14-05-2121     Asigurari, Juridica   Chisinau     92 vizualizări

Compania din sectorul locativ-comunal este in cautare unui Jurist.

Dacă ești ambițios și cauți un job pe termen lung, noi te invităm să ne cunoaștem!

Responsabilitățile de munca:
Elaborarea contractelor, regulamentelor și altor acte juridice
Elaborarea cererilor de chemare în judecată, referințelor, cererilor și demersurilor în procedura de judecată
Consultanta juridica
Consultarea și informarea debitorilor cu referire la datorie
Formarea si expedierea somatiilor

Cerințe:
Persoana activa
Studii juridice (drept civil/administrativ/imobiliar)
Experiența în domeniu juridic ( domeniul locativ-comunal / companii de constructii)
Fluență în limba rusă, română
Abilităţi de lucru în echipă
MS Office (Word, Excel)

CV - urmeaza a fie expediate pe email: [email protected]
Candidatii selectati vor fi contactati.

Descrierea Companiei
Jurist - manager contracte
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Jurist manager contracte BlocExpert.md