JURIST COLECTOR Full-time Job

2 months ago Juridică Chisinau   526 vizualizări

Eşti o persoană comunicativă şi îți doreşti să faci parte dintr-o echipă dinamică și prietenoasă? Aplică pentru postul de JURIST COLECTOR la #INCASO, cu program part-time (3 / 6 ore) sau full-time (8 ore).

Cerințe:
- Abilități de comunicare și dorință de dezvoltare;
- Persoană disciplinată și atentă la detalii;
- Capacități de negociere;
- Vorbire fluentă în limbile română și rusă;
- Experiența în domeniu nu este necesară.

Responsabilități:
Identificarea, notificarea și contactarea telefonică a debitorilor.

Oferta:
- Pachet salarial atractiv format din salariu fix plus bonus (5 000-15 000 lei);
- Instruire gratuită din partea companiei;
- Șansa de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
- Stabilitate (suntem o companie de top din Moldova și activăm deja de 10 ani).

Program de lucru: Full-time / Part-time
Oficiu: Chișinău, str. Calea Ieșilor 10B

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: [email protected], cu mențiunea Jurist Colector. Doar persoanele selectate vor fi contactate.

INCASO - Cea mai bună experiență si lider național în domeniul colectării și recuperării datoriilor. INCASO oferă servicii de recuperare a creanțelor în domeniul telecomunicațiilor și în sfera microfinanțării, precum și servicii de colectare a datoriilor față de furnizorii de utilități (telefon, gaze, energie electrică etc.), dar și de recuperare a debitelor instituțiilor financiare.