Instalator Full-time Job

2 weeks ago Locuri de munca in strainatate Chisinau   115 vizualizări

Pentru companiile colaboratoare din Belgia, căutăm persoane care să aibă experiență în:
-instalatii constructii rezidentiale si industriale
-cunoasterea, montarea,punerea in functiune, diagnosticarea, remedierea tuturor tipurilor de instalatii termice si utilaje folosite in alimentarea cu apa rece si calda,
-experienta cu tevi: PPR, GEBERIT, HENCO, TEAVA NEAGRA, CUPRU.

-experienta pe partea de sudura(MIG -MAG/TIG) , sudura in cupru reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- contract de munca cu avantajele specifice angajarii in Belgia;

-abilitati de lucru in echipa
-cunoasterea limbii engleze sau franceze la nivel mediu
-disponibilitate pentru o perioada nedeterminata
-cunostinte teoretice si deprinderi tehnice in domeniile:mecanica,hidraulica,instalatii termice si sanitare,materiale de constructii
-abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice

Accent Jobs Moldova selecteaza si angajeaza candidati care doresc sa lucreze si sa traiasca in Belgia pentru o perioada indelungata de timp. De asemenea, Accent Jobs incurajeaza intregul proces de adaptare al candidatilor, atat prin suportul informational acordat de colegii nostri din Belgia cat si suportul moral generat de posibiltatea mutarii ulterioare a familiei candidatului.