Inginer secția îmbuteliere Full-time Job

Efes Vitanta Moldova Brewery

Actualizat la 19-01-2121     Ingineri   Chisinau     36 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţi:
⦁ planificarea și organizarea întreținerilor tehnice (ÎT) și reparațiilor (RC și RK) a utilajului prin asigurarea respectării proceselor tehnologice / standardelor;
⦁ asigurarea respectării regulilor de exploatare tehnică a utilajului tehnologic;
⦁ identificarea soluțiilor tehnologice/ tehnice în scopul îmbunătățirii indicatorilor economici productivitate / profitabilitate;
⦁ organizarea procesului de lucru / organizarea personalului la procese;
⦁ asigurarea respectării regulilor de securitate și sănătate în muncă de către personalul secției, etc.
Cerinţe faţă de candidat:
⦁ experiență de lucru în domeniul tehnic;
⦁ cunoaşterea specificului utilajului din industria alimentară;
⦁ posedarea limbilor rusă, engleză;
⦁ cunoașterea pachetului MS Office.
Oferim:
⦁ salariu competitiv;
⦁ prânz asigurat de companie;
⦁ asigurare medicală benevolă care include mai multe beneficii;
⦁ bonus lunar la salariu;
⦁ al 13-lea salariu;
⦁ telefon mobil și pachet telefonie inclus;
⦁ susținere și ghidare pe durata perioadei de încădrare;
⦁ traininguri profesionale în scopul dezvoltării continue;
⦁ oportunitatea de a împărtăși experiențele, cunoștințele și expertiza dvs. cu colegi entuziaști din același domeniu;
⦁ oportunitatea de a crește professional într-o companie cu capital strain, etc.
⦁ Persoanele interesate rugăm să trimită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: [email protected]
T: 022 885 219
M: 068499864 E-mail: [email protected]
M: 068499864

Efes Moldova – часть группы компаний Efes, является самым крупным производителем пива в Республике Молдова. Efes – это пятый производитель пива в Европе и производитель № 10 в мире. Мы команда, которая питает особую страсть к совершенству и добиваемся ее во всем: в производстве, процессах и продукте, маркетинге и социальной ответственности.
Наш продукт призван привносить положительную ноту в социальных отношениях, будучи ответственно потребленным людьми, знакомыми с культурой пива и пивоварения. Efes Moldova – один из крупнейших и уважаемых работодателей нашей страны. В Efes, мы ценим и развиваем таланты каждого сотрудника. Будучи уверенными в том, что люди – это наш главный капитал, мы инвестируем в их постоянное развитие, предоставляем достойные рабочие места, белую заработную плату и обширный социальный пакет. Итак, если ты хочешь
развить свои профессиональные навыки, постороить успешную карьеру, стать частью молодой, мотивированный команды, получить бесплатные обеды, медицинские и спортивные услуги,получать хорошую зарплату и вдобавок к ней полный социальный пакет, мы будем рады видеть тебя в качестве одного из членов команды Efes Moldova.

Inginer secția îmbuteliere
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Inginer secția îmbuteliere Efes Vitanta Moldova Brewery