Inginer rețele de telecomunicații Full-time Job

3 weeks ago -  Telecomunicații Chisinau -    120 vizualizări
Detalii despre job

Compania General Solution caută o persoană pentru

instruire în funcția de inginer rețele de telecomunicații (conectare internet și televiziune) în Chișinău.

Cerințe:

Este obligatoriu să aveți propria auto și permis de conducere;

Atitudine responsabilă față de muncă;

Abilitate de învățare, politețe în relațiile cu clienții, rezistență la stres;

Învățământul superior și experiența profesională nu sunt necesare.

Responsabilități:

Conectare internet și televiziune pentru persoane fizice.

Oferim:

O săptămână de instruire pe cheltuiala companiei;

O săptămână de stagiu plătit;

Angajare oficială în conformitate cu legislația RM;

Nivel ridicat al salariilor;

Amortizarea plătită a vehiculului dvs. (separat de salariu);

Combustibil plătit (separat de salariu).

Descrierea Companiei
Сфера телекоммуникаций.
Основной вид деятельности: подключение интернета и телевидения у физических лиц.