Inginer Electric Full-time Job

acum o lună Inginerie / Arhitectura Chisinau   126 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe pentru candidați:

  • Învățământ tehnic superior, (specializarea inginer electric);

  • prezența grupei IV de califiare în domeniul electrosecurității

  • Experiență în domeniu

  • Cunoașterea Pachetului Microsoft Word (Excel)

  • Posedarea limbilor ruse și române

  • Responsabilitate și abilități organizatorice

  • Spirit de echipă

Responsabilități principale:

  • Asigurarea funcționării neîntrerupte a echipamentelor electrice

  • Efectuarea lucrărilor de mentenanță tehnică

  • Procesarea și evidența rapoartelor specifice postului

Oferim:

  • program de lucru Luni-Vineri (8:30-17:15)

  • pachet social complet

  • salariu pe care îl poți negocia din start

    Asteptam CV-ul tau pe adresa: [email protected]

Suntem cea mai cunoscută rețea de librării din țară și avem scopul să-ți aducem cartea preferată mai aproape!