Inginer-chimist la fabrica de vinuri Full-time Job

Orhei-Vit

Actualizat la 27-01-2121     Ingineri   Anenii Noi     45 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţile principale:

efectuarea încercărilor fizico-chimice a materiei prime și a produsului finit;
prepararea soluțiilor pentru încercări;
înregistrarea încercărilor în registre.

Studii, competenţe, abilităţi:

studii superioare tehnice sau medii de specialitate;
cunoașterea documentrației normative în domeniul vinificației;
responsabilitate, acuratețe, punctualitate;
experientă de muncă constituie un avantaj.

Oferim:

angajare permanentă;
timp de muncă deplin;
pachet social atractiv;
telefon de serviciu;
salariu motivant;
loc de muncă s. Merenii-Noi, r-n Anenii Noi

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: [email protected] E-mail: [email protected]

Orhei-Vit является лидером в индустрии соков и детского питания в Республике Молдова. Компания владеет самыми популярными брендами в своих сегментах молдавского рынка: Naturalis, VITA, VITA Premium, Vita Baby, TATA, Masa Mare, Gustos и др.
Orhei-Vit производит широкий ассортимент готовой продукции: соки, нектары, детское питание, консервированные овощи, джемы, фруктовые консервы; а также полуфабрикаты: концентрированные соки, фруктовые и овощные пасты и пюре, ароматы. Всего более 200 SKU. Вся продукция изготавливается исключительно из натурального сырья.

Inginer-chimist la fabrica de vinuri
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Inginer chimist fabrica vinuri Orhei-Vit