Infirmieră la Centrul de Diagnostic MAGNIFIC NORD or. Bălți Full-time Job

1 month ago Medicină / Farmacie Bălţi   289 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţi:

  • îndeplinirea obligațiunilor de funcție în conformitate cu fişa de post
  • respectarea standardelor companiei

Cerințe:

  • Experienţă în calitate de infirmieră este binevenita
  • Personalitate onestă, responsabilă, energică, flexibilă
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă

Beneficii oferite:

  • Salariu atractiv, pachet social
  • Condiții ultramoderne de lucru, dotări tehnice, echipament modern si toate cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Uniformă de lucru din contul instituției

CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: [email protected] (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații ne puteți contacta la următoarele numere de telefon: 069673225 sau 023185102

Centrul de diagnostic medical MAGNIFIC este o retea de centre medicale in Chisinau, Balti si Comrat