HoReCa Business Developer (Agent de Vânzări) Full-time Job

Omega

Actualizat la 07-03-2121     Vanzari   Chisinau     27 vizualizări
Detalii despre job

Candidatul Ideal:
▪ minim studii medii;
▪ cunoașterea limbii engleze – avantaj;
▪ flexibil, comunicativ, orientat către rezultate;
▪ experiență pe un post similar – minim 1 an,
experiență în vânzări – minim 2 ani;
▪ permis auto – categoria B,un automobil personal constituie un avantaj.
Responsabilități:
▪ caută clienți și operatori noi. Construiește și menține relații
cu operatorii și clienții existenți;
▪ vinde și negociază servicii integrate, produse și echipamente;
▪ înțelege consumatorul și clientul HORECA și-l susține să
crească vânzările de cafea și băuturi calde;
▪ efectuează training operațional și tehnic clienților și personalului acestuia.
Se Oferă:
▪ lucru în mediu dinamic și modern;
▪ pachet salarial competitiv și bonusuri atractive pentru
realizarea obiectivelor;
▪ mașină de serviciu (și oferta specială pentru achiziția mașinii, după caz);
▪ module de training specializat în Moldova, România și Italia.
Dacă ești interesat de job și te potrivești cu cerințele lui, trimite-ne CV-ul tău pe adresa de email
[email protected] . Sau află mai multe informații la numărul (+373) 69 909 909.

Descrierea Companiei
HoReCa Business Developer (Agent de Vânzări)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
HoReCa Business Developer Agent Vânzări Omega