Hamal/ Грузчик (mun. Chişinău, sec. Botanica, Riscani) Full-time Job

Fidesco

Actualizat la 23-06-2121     Alte Joburi (pensionari, persoane cu dizabilitati)   Chisinau     38 vizualizări
Detalii despre job

Cerinte:
- Stare fizica buna
- Responsabilitate, punctualitate

Responsabilitati:
- Lucrari de incarcare si descarcare

Oferim:
- pachet social deplin
- posibilitatea avansarii in functie
Telefon: (022) 253-752
E-mail: [email protected]

Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

Hamal/ Грузчик (mun. Chişinău, sec. Botanica, Riscani)