Hamal / Грузчик Depozit Materie Prima Full-time Job

Panilino

Actualizat la 23-06-2121     Joburi fara experienta, Diverse Joburi   Chisinau     44 vizualizări
Detalii despre job

Sarcini și responsabilități:
1. Încărcarea și descărcarea mărfurilor / Погрузка и разгрузка товаров;
2. Completează comenzile în corespundere cu cererile înnaintate / Заполнение заказов в соответствии с поданными заявлениями;
3.Îndeplinirea zilnică a normelor de muncă cerute/ Ежедневное выполнение требуемых трудовых норм..
Condițiile de muncă/ Условия работы:
· Regimul de muncă: munca 08.00-17.00/ Режим работы: 08.00-17.00.
· Prânzul asigurat de Societate/ Обед, предоставляемый Компанией.
· Salariu competitiv/ Привлекательная зарплата;
· Instruire în domeniu asigurată de Societate/ Обучение предоставляемое Компанией.
Studii şi experienţă:
· Domni (bărbați) cu și fără experință/ Мужчины (мужчины) с опытом и без опыта;
· Capacitate de cooperare, disciplină/ Способность к сотрудничеству, дисциплина;
· Reponsabilitate, punctualitate și disciplină/ Ответственность, пунктуальность и дисциплина;
· Cunoașterea normelor și cerințelor necesare/ Знание необходимых правил и требований.
- Cunoasterea si minuirea stivuitorului electric/
Persoanele interesate sunt rugate de a:
- transmite CV-ul la adresa electronică: [email protected];
- ne contacta la nr. de telefon: (+373) 76700148/ (022) 479-013;
- ne vizita pe adresa: mun. Chişinău, str. Uzinelor, 17/2.

Заинтересованным лицам предлагается:
- отправить резюме на электронный адрес: [email protected] ;
- свяжитесь с нами по телефону: (+373) 76700148 / (022) 479-013;
- посетите нас: мун. Кишинев, ул. Завацкая, 17/2.

S.C. „Panilino” S.R.L. asigură prelucrarea datelor cu caracter personal în corespundere cu prevederile Legii nr. 133 din 08.07.2011 „Cu privire la protecţia datelor cu caracter personal”. Prin expedierea CV-ului la adresa electronică menţionată mai sus, candidatul îşi dă consimţământul

S.C. „Panilino” S.R.L. обеспечивает обработку персональных данных в соответствии с положениями Закона №. 133 от 08.07.2011 «О защите персональных данных». Отправляя резюме на указанный выше электронный адрес, кандидат дает свое согласие на обработку персональных данных.
Telefon: 076700148, (022) 479-013
E-mail: [email protected]

Compania „Panilino” SRL, este unul dintre liderii producători de produse de patiserie de pe piața din R. Moldova remarcați prin calitate și inovație. Experiența de  17 ani ne-a permis să creăm cele mai rafinate și gustoase produse de cea mai înaltă calitate, iar acum ne extindem și pe piața din Uniunea Europeană.
Vino să faci parte din echipa Noastră!
Suntem în căutare de:
- Merchandiser
- Cofetari specializați în prepararea cremelor; ornamentarea torturilor; lipirea blat-cremă.
- Brutar
- Hamal
- Modelator aluat
- Persoana de serviciu/muncitor auxiliar
Îți oferim:
• Salariu competitiv, plătit la timp, și beneficii extrasalariale
• Regim de lucru în ture
• Prânz asigurat de către companie
• Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic
• Posibilitatea de creștere și instruire profesională
Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu indicarea postului la adresa electronică: [email protected]  sau sa ne viziteze la adresa: Chișinău, str. Uzinelor 17/2.
Informații suplimentare la tel. 076700148 tel: 0(22) 479013

Hamal / Грузчик Depozit Materie Prima
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Hamal Грузчик Depozit Materie Prima Panilino