Graphic Designer Full-time Job

1 month ago Design Chisinau   285 vizualizări

Dacă ești creativ și îți place domeniul de Graphic Design, poți crea ceva ne-ordinar în corespundere cu trendurile curente te așteptăm în echipa noastră.

Cerinte faţă de candidaţi:

- Disponibilitate full-time

- #Experienţa 3 - 5 ani

- Simt artistic și estetic dezvoltat, noțiuni de cromatica și compoziție, atenție la detalii

- Cunoasterea programelor de grafica: Adobe Photoshop, Illustrator, Adobe InDesign, Soft si Sketch.

- Cunoasterea limbilor română, rusă, engleza;

- Persoană activă, dinamică și energică;

- Grad inalt de responsabilitate si atenţie la detalii;

- Abilităţi bune de comunicare;

- Lucrul în echipa și respectarea termenele stabilite

- Persoana onestă, motivată, perseverentă, orientată spre performanță și rezultat

Responsabilități:

- Realizarea grafică a machete-lor web

- Crearea logo-urilor;

- Crearea wireframes

- Implicarea activă în realizarea campaniilor promoționale;

- Email templates

- Prezentarea ideilor și sugestiilor de realizare a materialelor

- Web/Mobile, UI/UX Design

Oferim :

- salariu motivant

- lucru într-o echipă creativă

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile cu exemple de lucrari la adresa electronică: cristina@fuselabcreative.com

Descrierea Companiei
Agentie de design!