Gestionar Depozit Full-time Job

Aridon

Actualizat la 03-03-2121     Depozitari, Magazinieri, Antrepozit   Chisinau     58 vizualizări
Detalii despre job

RESPONSABILITĂȚI de BAZĂ:
- Despachetarea coletelor primite de la producător, verificarea acestora și pregătirea coletelor pentru expediere;
- Scanarea articolelor pentru introducerea lor în gestiunea depozitului, sortarea articolelor pe diverse criterii, repartizarea lor conform listelor, alarmare și etichetare;
- Verificarea și evidența documentelor asociate intrării/ ieșirii produselor din cadrul gestiunii;
- Asigurarea fluxului de intrări-ieșiri marfă, conform reglementărilor interne;

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
- Studii medii complete;
- Experiența pe un post similar este un avantaj;
- Cunoștințe de gestionare a mărfurilor;
- Seriozitate, responsabilitate și implicare;
- Cunoștințe bune PC.
CE VOM OFERI CANDIDATULUI SELECTAT:
- O activitate interesantă şi condiţii de muncă moderne;
- Tichete de masă;
- Salariu de 7000 MDL brut.
Dacă îți este interesant de acest job, atunci aplică la [email protected] și indică în subiectul mesajului ”Gestionar-depozit”.

Vor fi contactate doar persoanele selectate! E-mail:
[email protected]

Компания Aridon зарегистрирована в Молдове в 1992 году.  Знаменитая молдавская сеть мультибрендовой одежды насчитывает 12 магазинов в семи городах Румынии, 3 магазина в Болгарии и десять магазинов в Кишинёве и Бельцах. Aridon – официальный представитель таких известных брендов, как Levi's, Celio, Colin's, Oodji, OVSKids, Tally Weijl. Другими отраслями компании являются Aridon Cargo – международная перевоза грузов и Aridon туризм.

Gestionar Depozit
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Gestionar Depozit Aridon