Frontend Developer / Slicer Full-time Job

CreativSoft SRL

Actualizat la 24-10-2121     IT, Programare   Chisinau     52 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:
- Cunoștințe HTML5, CSS3, XHTML;
- Cunoștințe Bootstrap și responsive design
- Constituie un avantaj cunoștințe Javascript, jQuery (sau alte frameworkuri);
Responsabilități:
- Transformarea din PSD layouts în pagini web (HTML/CSS/JS) responsive;
- Testare cross-browser.
Calități personale:
- Atenție la detalii
- Creativitate, organizare, responsabilitate;
- Dorință și capacitatea de a învăța lucruri noi.
Condiții de lucru:
- Salariu competitiv și beneficii;
- Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivate;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;
- Proiecte interesante.
Pentru a aplica trimiteti CV-ul dvs. pe email-ul: [email protected]
Indicati in titlu denumirea postului pentru care aplicati. E-mail: [email protected]
Web: www.creativsoft.md

Descrierea Companiei
Frontend Developer / Slicer
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Frontend Developer Slicer CreativSoft SRL