Front-End Engineer (React.js) Full-time Job

Global Database

Actualizat la 25-02-2121     IT, Programare   Chisinau     8 vizualizări
Detalii despre job

Ce tip de persoană căutăm?

Ne dorim un coleg/o colegă care are experiență în React.Js si doreste sa participe impreuna la dezvoltarea unor platforme B2B: platforma de achizitii publice din Moldova si o platforma internationala de Business Intelligence. Cautam o persoana care stie diferenta dintre any si unknown :).

Care va fi rolul și misiunea ta?
Vei fi responsabil de dezvoltarea dashboardului pentru o platformă B2B.

Ne dorim ca acești termeni să-ți fie apropiati:

TypeScript
React.Js
Machetare responsive
Storybook
Atomic Design Pattern

Vei avea prioritate dacă:

cunoști limba engleză la nivel tehnic;
ai experiență de cel puțin 2 ani;
ai experiență de integrare a Rest API;
ai cunoștințe în implementări SSR (Next.js).

Care vor fi responsabilitățile tale?

Să întelegi esența proiectului, business logica și scopul proiectului;
Să definești, estimezi și execuți taskurile aferente proiectelor;
Să menții o comunicare eficientă în echipă;
Să evaluezi productivitatea împreună cu echipa;
Să respecți codul etic al programării, pattern-urile, clean codingul;
Să fii responsabil de deadline-uri;
Să raportezi orele executate;
Să planifici proiectele săptămânal, zilnic, pe sprint-uri.

Cum să aplici?
Iar acum, dacă încă mai ești interesat/ă, îndeplinești toate lucrurile pe care le-am prezentat anterior, aplică online sau poți trimite CV-ul tău la [email protected] împreună cu cerințele salariale.
Dacă te potrivești cu profilul ideal pentru acest rol, o să te căutam curând pentru următorul pas. Dacă decidem ca ne potrivim, te așteptăm să lucrăm împreună!

P.S. Dacă anunțul nu e pentru tine, te rog să dai un #SHARE! E o oportunitate faină care ar putea să fie potrivită pentru unul dintre prietenii tăi. Trimite-le linkul și îți va fi recunoscător. E-mail:
[email protected]

Global Database - лидер на рынке бизнес-аналитики, предоставляющий информацию о компании через нашу онлайн-платформу и интегрированные решения для рабочих процессов. Ищете ли вы бизнес-лидеров, финансовую информацию компании, кредитный риск или понимание того, какие технологии использует компания, Global Database предоставляет унифицированную платформу для всего.
Количество доступных данных постоянно увеличивается, с каждым днем появляется все больше информации, чем раньше. То, как мы собираем, систематизируем и анализируем данные, отличает нас от других. Мы берем последние данные из широкого спектра авторитетных источников, объединяем их и доступно предоставляем.
Именно поэтому наши решения используются тысячами специалистов по продажам, маркетингу и финансам в ведущих компаниях, включая Microsoft, Avaya, Cisco, KPMG, Maserati, DHL, Dupont, Iveco, Caterpillar, Ipsos, Motorola Solutions, Experian и многих других.

Front-End Engineer (React.js)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Front End Engineer React Global Database