Fierar/Dulgher Germania Full-time Job

Actualizat la 14-05-2121     Constructii, Reparatii, Arhitectura   Chisinau     57 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe:

  • Experiență de minim 2 ani în domeniu,experiența în străinătate constituie un avantaj;
  • Calificare în domeniu;
  • Limba germana nu este obligatorie;
  • Putere fizica si dorinta de a munci.

Condiții:

  • Program de lucru full-time L-V: 9 ore / S: 5 ore;
  • Contract de munca legal incheiat in Romania cu detasare in Germania;
  • Echipament de protectie (casti, bocanci, manusi etc);
  • Asigurare privata de grup in caz de urgenta medicala in Germania;
  • SOKA-BAU (bani de concediu);
  • Recuperare diferenta de impozit;
  • Transport decontat de firma (Rep Moldova-Germania);
  • Cazare si transport în Germania asigurate si platite de firma;
  • Salariu motivant 1650 EUR-2000 EUR/pe lună net in functie de calificare si interesul aratat.

  • Pentru fecare persoana recomandata care lucreaza cu noi timp de 3 luni, veti primi intre 150-300 EUR.

Responsabilități:

  • Activitate de fierari-dulgheri,fasonare/panotaj,lucru cu panouri Doka/Perii, turnarea betonului cu bena.

  • Pentru mai multe detalii contactați sau scrieți pe WhatsApp la nr: +4915163194592
Companie romaneasca de constructii cu santiere in desfasurare in Germania-Bayern