Felcer laborant (or. Comrat) Full-time Job

Invitro Diagnostics

Actualizat la 27-07-2121     Medicina, Farmacie   Comrat     42 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe faţă de candidat:

Studii medicale
Stagiu de muncă în domeniu minim 1 an
Cunoștințe în domeniile de diagnostic: imunologie, biochimie, hematologie, etc.
Abilități analitice și cunoștințe de management a calității, specifice laboratorului de diagnostic
Cunoașterea fluentă a limbilor române și rusă
Cunoștințe de operare PC (MS Office)

Responsabilităţile postului:

Îndeplinirea cerințelor regimului sanitaro-antiepidemic, conform standardelor în vigoare
Colectarea probelor biologice
Efectuarea investigațiilor clinice, hematologice și imunologice
Efectuarea mentenanței interne a echipamentelor cu care lucrează
Gestionarea corectă a deșeurilor biologice

Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată spre rezultat
Program de lucru fluctuant: 35 ore (luni-sâmbătă)
Salariu motivant și reduceri pentru angajați
Posibilități de dezvoltare și creștere în carieră
Acces la programe de instruire și perfecționare

Dacă corespunzi cerințelor și îți dorești să activezi într-o companie de succes, așteptăm CV-ul tău la adresa de e-mail: [email protected] (cu indicarea în text a postului și orașul pentru care se depune).
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.
[email protected]

Descrierea Companiei
Angajăm:

Felcer laborant (or. Comrat)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Felcer laborant Comrat Invitro Diagnostics