Fasonator piese și construcții din beton armat Full-time Job

"OZKA CONSTRUCTION" SRL

Actualizat la 23-06-2121     Constructii, Reparatii, Arhitectura   Leova     24 vizualizări

Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează fasonator piese și construcții din beton armat.

Cerinte:
- studii medii;
- experiență de minim 3 ani în construcția drumurilor;
- cunoașterea limbii engleză sau turcă.

Atribuții:
- crearea formelor pentru poduri, fundații, etc.
- construirea structurilor din lemn sau metal, pe șantier;
- măsurarea, tăierea și modelarea lemnului sau a metalului;
- umplerea formelor cu amestec de beton, de exact formă și dimensiune, potrivită pentru orice nevoie de construcție.

Ce îți oferim noi:
- salariu motivant;
- angajare oficiă;
- pachet social;
- posibilitate de crestere profesională.

Descrierea Companiei
Fasonator piese și construcții din beton armat