Farmacist / Laborant - Farmacist Trușeni, Căușeni, Drochia Full-time Job

Felicia - Reteaua De Farmacii

Actualizat la 03-03-2121     Medicina, Farmacie   Chisinau     54 vizualizări

Farmacia Felicia este cea mai mare rețea de farmacii din Republica Moldova, fiind prezentă pe întreg teritoriul țării și lider de piață în retail-ul de produse farmaceutice. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, oferindu-le o gamă largă de medicamente și produse cosmetice.
Te așteptăm să ne cunoaștem si să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă, într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal.
OFERIM:

Salariu motivant;
Pachet social complet;
Instruire și trening-uri asigurate;
Posibilitate de creştere profesională;
Pachet atractiv de beneficii.

CERINȚE:

Studii: farmacist, laborant-farmacist;
Experienţa va constitui un avantaj;
Cunoaşterea obligatorie a limbilor: română şi rusă;
Utilizator PC;
Simţul responsabilităţii;
Orientare către pacienți.

RESPONSABILITĂȚI:

Eliberarea medicamentelor cu prescripţie medicală;
Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
Elaborarea de propuneri de achiziţii către echipa comercială;
Realizează propuneri de comandă pentru achiziţionarea de produse farmaceutice şi parafarmaceutice;
Oferirea asistenţei de specialitate pacienţilor care se prezintă în farmacie fără prescripţie medicală, identificând nevoile pacientului şi formulând recomandări individuale în funcţie de nevoile acestuia.
Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus.

Dacă citind anunţul aţi decis că doriți să faceţi parte din echipa noastră, aşteptăm un apel la 060516065 sau expediați CV-ul la adresa electronică [email protected]
Vă aşteptăm cu drag! E-mail: [email protected]
Telefon: 060516065

Reteaua de farmacii "Felicia" anunta concurs privind suplinirea functiei vacante de:

Farmacist / Laborant - Farmacist Trușeni, Căușeni, Drochia