Expert pe daune (mun. Chișinău, mun.Bălți) Full-time Job

SOCIETATEA DE ASIGURĂRI ”ACOR GRUP” S.A.

Actualizat la 07-03-2121     Asigurari, Juridica   Chisinau     117 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
-Examinarea bunurilor deteriorate,
-Perfectarea procesului-verbal de constatare a deteriorărilor,
-Verificarea economică - tehnologică a dosarelor de daune,
-Identificarea soluțiilor pentru despăgubirea persoanei păgubite,
-Colaborarea cu stații de reparație,
-Evidența dosarelor de daune active ș.a.

Cerințe față de candidat:
-studii superioare, de preferință în domeniul tehnic,
-experiență în asigurări și/sau cunoștințe tehnice aplicate vor prezenta avantaj,
-Utilizator PC (Word, Excel),
-cunoaşterea limbii de stat și ruse (engleza este binevenită),
-atitudine orientata către client si bune abilităti de comunicare,
-capacitate de a lucra în echipă;
-utilizarea tehnicii de birou;
-responsabilitatea, atenție la detalii, mobilitatea.

Condiții de muncă:
-condiții bune de muncă,
-echipa profesionistă,
-program de lucru: 5 zile/săptămână, 8 ore/zi;
-pachet salarial motivant cu premii și sporuri după sistem fix,
Candidații interesați de funcția vacantă, care corespund cerințelor și care nu corespund în totalmente cerințelor noastre, dar ne pot convinge privind calitățile profesionale și personale incontestabile sunt invitați sa expedieze CV-ul la [email protected]

Descrierea Companiei
Expert pe daune (mun. Chișinău, mun.Bălți)