Expeditori / экспедиторы Full-time Job

F.C.P. DRANCOR SRL

Actualizat la 23-06-2121     Transport, Logistica   Chisinau     196 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități funcționale:
- căutarea activă a noilor clienți și atragerea acestora;
- realizarea productiei pe loc conform rutei stabilite;
- întocmirea și expedierea ofertelor comerciale;
- oferirea de consultații clienților în vederea alegerii produselor potrivite;
- întocmirea și încheierea contractelor;
- administrarea bazei de date a clienților.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare (în economie, management, marketing);
- experiența profesională (în domeniul vânzărilor),
- cunoașterea obligatorie a limbii ruse și a limbii de stat;
- deprinderi de elaborare și implementare a măsurilor de stimulare a vânzărilor;
- capacitatea de a formula propriile gînduri într-un mod logic, structurat și accesibil, atît oral, cît și scris.

Condiții de muncă și de remunerare:
- program de muncă full-time, de la 8:00 pînă la 17:00;
- salariu stabil + % ;
- pachet social;
- acces la rețeaua de telefonie corporativă.

Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa - [email protected] sau formati numarul de telefon 079909977.

Функциональные обязанности:
- активный поиск и привлечение новых клиентов;
- реализация товара в соответствии с установленным маршрутом;
- подготовка и отправка коммерческих предложений;
- предоставление консультаций клиентам для выбора правильных продуктов;
- подготовка и заключение договоров;
- управление клиентской базой данных.

Требования к кандидатам:
- высшее образование ( экономическое, менежмент, маркетинг);
- профессиональный опыт (в области продаж),
- обязательное знание русского языка и государственного языка;
- навыки в сфере продаж по привлечению клиентов;
- способность к правильной формулировке своих мыслей.

Условия работы и оплата:
- полная рабочая программа с 8:00 до 17:00;
- стабильная зарплата +%;
- социальный пакет;
- корпоративная связь.

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме по адресу: [email protected] или звонить по номеру: 079909977.

Descrierea Companiei
Expeditori / экспедиторы
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Expeditori экспедиторы F.C.P. DRANCOR SRL