Estetic Laser Centru anunță post vacant pentru suplinirea poziției Specialist Manichiură-Pedichiură, Full-time Job

5 months ago Frumusețe Chisinau   419 vizualizări

Estetic Laser Centru anunță post vacant pentru suplinirea poziției Specialist Manichiură-Pedichiură, Specialist Podolog.

În 2016 salonul a intrat în top 100 Branduri din R.Moldova, top realizat de revista VIP MAGAZIN.

Responsabilităţi:

- Executarea profesionistă a tuturor procedurilor necesare pentru îngrijirea și înfrumusețarea unghiilor mâinilor și picioarelor;

- Consultarea clienților și recomandarea celor mai potrivite servicii și tratamente din salonul nostru;

- Asigurarea sterilizării și păstrării ustensilelor în deplină igienă.

Cerințe față de candidat:

- Studii specializate (cursuri de manichiură);

- Experiența profesională nu e obligatorie, dar ar fi un avantaj;

- Cunoașterea limbii române și ruse la nivel înalt, engleza/franceza va fi un avantej;

- Dorință de învățare continuă, comunicare eficientă și orientare spre rezultat;

- Amabilitate, orientare pe client.

Beneficii:

- Autodezvoltare și creștere profesională;

- Salon cu design chic, cu specialiști calificați și servicii de înaltă calitate;

- Posibilitatea de a activa în cadrul unei rețele de salone prestigioase din Chișinău;

- Salariul atractiv bazat pe performanța și nivelul de deservire a clienților.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul împreună cu o poză,

indicând postul solicitat, prin e-mail: [email protected]

Informaţii suplimentare la tel: +37379906003

Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Descrierea Companiei
Estetic laser centru.