Electrician Full-time Job

2 months ago Tehnician Chisinau   592 vizualizări

Compania „Capital Estate” SRL (Centrul de Business SKYTOWER) anunta concurs pentru postul de Electrician.

Cerinte:

- studii medii tehnice;

- experienta in domeniu cel putin 3 ani;

- talon de autorizare cu grupa de admitere a IV-a;

- cunoasterea lucrului substatiilor 0.4 kV si 10 kV;

- abilitatea de a lucra in echipa;

- capacitatea de citire a proiectelor tehnice;

- capacitatea de executare a lucrarilor de montare a retelei electrice si de deservire a instalatiilor electrice moderne;

- disponibilitate pentru un program de lucru de 12 ore (in schimburi, inclusiv de noapte);

- cunoasterea limbilor: roma si rusa este obligatorie.

Responsabilitati:

- supravegherea si asigurarea functionarii utilajelor si echipamentelor retelei electrice;

- intretinerea si diagnosticarea echipamentelor si instalatiilor electrice ale edificiului;

- identificarea defectiunilor echipamentelor/utilajelor si repararea acestora;

- executarea lucrarilor electrice specifice: montarea cablurilor, instalarea prizelor, reparatia sistemului de iluminare etc.

Compania ofera un salariu motivant si un pachet social garantat.

Cei interesati de postul de Electrician, pot expedia CV-urile la adresa de e-mail: [email protected] sau telefona la numarul 022 243 111.

Va multumim pentru aplicare.

Descrierea Companiei
Centru International de Business SKYTOWER