Dispecer Taxi Full-time Job

Taxi Club

Actualizat la 27-07-2121     Transport, Logistica   Chisinau     49 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- primirea și repartizarea comenzilor;
- lucrul cu șoferii;
- oferire de consultații clienților;
- controlul îndeplinirii comenzilor;
- prezentarea dărilor de seamă privind activitatea șoferilor către conducere.
Cerințe:
- experiență în domeniul taximetriei (este binevenită);
- exprimare corectă și clară;
- capacitatea de a percepe și a procesa rapid și corect informația, buna cunoaștere a orașului și suburbiilor;
- aptitudini în utilizarea principalelor programe de primire și procesare a comenzilor de taxi (dacă va fi nevoie vă instruim);
- orientare către rezultate.
Oferim:
- un birou modern dotat cu aer condiționat;
- pachet social integral;
- transportul angajaților la și de la locul de muncă;
- salariu stabil și substanțial. Telefon: 022333333, 078514444
E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Angajam:

Dispecer Taxi
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Dispecer Taxi Taxi Club