Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Diriginte de șantier/ manager de proiect Full-time Job

Constructii, Reparatii, Arhitectura   Chisinau   115 views Reference: mWZdPA1eKgR
Job Details

Compania SA „Colass” angajează Diriginte de șantier/ Manager de proiect pentru construcții agroindustriale.

Cerințe:
- Studii superioare în domeniul construcțiilor:
- Autorizat ca diriginte de șantier pentru construcții civile (constituie un avantaj);
- Experiență în construcții metalice si construcții industriale;
- Permis de conducere, categoria B.

Responsabilități:
- Coordonează și supervizează activitatea echipei de constructori;
- Urmărește detaliat, pe etape și faze, execuția proiectului;
- Gestionează resursele proiectului, urmărește costurile de execuție și a încadrării acestora în structura lucrărilor admise și bugetul alocat;
- Analizează continuu și identifică disfuncționalități și neconformități, aplică corecțiile necesare în vederea optimizării proceselor;
- Verifică conformitatea materialelor;
- Răspunde de întreaga activitate desfășurată în șantier;
- Întocmește zilnic/săptămânal rapoarte de lucrări pentru beneficiar.

Beneficii:
- Angajare oficială și pachet social deplin;
- Salariu competitiv pe piață și achitat la timp;
- Bonusuri în funcție de calitatea îndeplinirii obiectivelor și a finalizării etapelor proiectului.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul la adresa: hr@colass.md.
Pentru mai multe detalii contactați-ne la numărul de telefon: +373 76076077.

Company Description
Diriginte de șantier/ manager de proiect