Diriginte de șantier (lucrări de apeduct și canalizare) Full-time Job

Foremcons SRL

Actualizat la 03-03-2121     Ingineri   Chisinau     47 vizualizări
Detalii despre job

Atribuțiile funcției:
- Urmărește realizarea lucrărilor în conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini și a reglementărilor tehnice în vigoare.
- Verifică respectarea cerințelor stabilite și calitatea lucrărilor.
- Participă la recepția lucrărilor și întocmește actele de receptive.
- Coordonează activitatea șantierului.
- Organizează și coordonează activitatea persoanelor din subordine.
- Asigură buna desfășurare a lucrărilor pe șantier și respectarea termenelor limită.
- Întocmește necesarul de material, resurse financiare, resurse umane.
Cerinte:
- experienta într-un post similar
- binevenită atestarea tehnică
- cunoasterea limbilor rusă si romînă
- dorința de a munci
Compania oferă:
- angajare oficială în cimpul muncii
- pachet social integral.
- salariul motivant
- deplasările de serviciu
TEL de contact 068933522 sau adresa de e-mail [email protected] Telefon: 068933522
E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Angajăm:

Diriginte de șantier (lucrări de apeduct și canalizare)