Director filiala Orhei Full-time Job

Romstal

Actualizat la 24-01-2121     Top Management   Orhei     20 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitati:
- Promovarea imaginii companiei si a produselor comercializate de aceasta pe piata;
- Stabilirea si gestionarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- Monitorizarea realizarii planului de vanzari de catre clientii companiei si cresterea vanzarilor;
- Administrarea filialei.
Candidatul ideal:
- Are studii superioare tehnice sau economice;
- Are experienta in vinzari sau administrare de spatii comerciale min. 2 ani;
- Cunoaste piata de instalatii si echipamente (va constitui un avantaj);
- Cunoaste limbile romana, rusa;
- Cunoaste MS Office, 1C.
Beneficii:
- salariu competitiv;
- traininguri de specialitate;
- pachet social;
- telefon mobil;
- masina de serviciu;

Conditiile de desfasurare a concursului:
Daca visati sa lucrati intr-un mediu profesionist, iar experienta si abilitatile va recomanda, ne puteti trimite un CV insotit de o scrisoare de intentie la adresa: [email protected]
Persoalele selectate pentru interviu vor fi contactate.
Esti gata sa faci fata provocarii? E-mail:
[email protected]

Descrierea Companiei
Pasionat de meseria ta?
Romstal, lider de piata in domeniul instalatiilor termo-hidro-sanitare, anunta concurs pentru ocuparea pozitiilor de:

Director filiala Orhei
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Director filiala Orhei Romstal