Director filiala (fabrică de conserve) Full-time Job

2021-01-04 03:35   Top Management   Căuşeni   37 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilităţile principale:
- conducere activitatea fabricii de conserve;
- îndrumarea şi pregătirea personalului din subordine în executarea sarcinilor;
- repartizarea subordonaţilor a sarcinilor specifice posturilor respective;
- organizarea procesului de producţie pentru respectarea parametrilor de calitate;
- asigurarea respectării de către personalul din subordine a fişelor de post şi a procedurilor specifice de lucru;
- asigurarea aprovizionării cu cantităţile de materii prime şi materiale prescrise în fişe pentru executarea produselor în conformitate cu programul de executie stabilit;
- supravegherea încadrării în normele de consum, de materii prime, materiale, energie şi combustibili;
- organizarea folosirii eficiente a materialelor pentru încadrarea in normele de consum;
- analiza consumului, costurile de producere şi propune soluţii de imbunataţire;
- asigurarea securităţii şi sănătăţii în muncă în procesul de productie;
- elaborarea strategiei de dezvoltare a fabricii (buget pentru investiţii şi reparaţii capitale / curente);
- întocmirea dărilor de seamă specifice postului, inclusiv stadiu realizării programului de producere.
Studii, competenţe, abilităţi:
- studii superioare în ingineria produselor alimentare;
- experienta intr-o poziţie similară în industria alimentară, reprezintă avantaj;
- abilitatăţi de lucru în echipa, comunicare şi organizare;
- abilitati de lider;
- cunostinţe bune de utilizare PC;
Calităţi personale:
- creativitate;
- comunicabil;
- spirit de iniţiativă;
- încredere în sine;
- capacitate sporită de muncă;
- orientare către rezultate.
Oferim:
- angajare permanentă;
- timp de muncă deplin;
- pachet social atractiv;
- salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
- loc de muncă or. Căușeni.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: [email protected] E-mail: [email protected]

Orhei-Vit является лидером в индустрии соков и детского питания в Республике Молдова. Компания владеет самыми популярными брендами в своих сегментах молдавского рынка: Naturalis, VITA, VITA Premium, Vita Baby, TATA, Masa Mare, Gustos и др.
Orhei-Vit производит широкий ассортимент готовой продукции: соки, нектары, детское питание, консервированные овощи, джемы, фруктовые консервы; а также полуфабрикаты: концентрированные соки, фруктовые и овощные пасты и пюре, ароматы. Всего более 200 SKU. Вся продукция изготавливается исключительно из натурального сырья.

Director filiala (fabrică de conserve)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Director filiala fabrică conserve Orhei-Vit