Director Centru Medical Bălți Full-time Job

Imunotehnomed

Actualizat la 26-01-2121     Top Management   Bălţi     37 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:
- Monitorizarea şi analiza pieţei serviciilor medicale şi identificarea tendinţelor de dezvoltare ale Centrului Medical;
- Organizarea, conducerea și verificarea activității Centrului Medical;
- Stabilirea obiectivelor de dezvoltare și asigurarea îndeplinirii acestora;
- Asigurarea respectării normelor de etică profesională si deontologie medicală la nivelul Centrului;
- Stabilirea posibilelor căi de colaborare, negocierea condiţiilor, perfectarea şi semnarea contractelor de prestare a serviciilor medicale;
- Participarea la întocmirea bugetului Centrului Medical și monitorizarea îndeplinirii acestuia.

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare;
- Cunoașterea pieței serviciilor medicale și a cadrului legislativ;
- Experiență managerială de conducere a unei întreprinderi;
- Abilități analitice dezvoltate, de negociere, vînzare și promovare;
- Cunoștințe bune în domeniile finanțe și control;
- Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă;
- Permis de conducere cat.B.

Beneficii:
- Reducere la serviciile companiei;
- Compensarea cheltuielilor de transport și cazare (în caz de relocare din altă localitate);
- Salariul avantajos;
- Posibilități de dezvoltare și creștere profesională;
- Grafic de munca: standard (luni-vineri).

Va rugam sa expediati CV-ul cu poza pe adresa electronica: [email protected] E-mail:
[email protected]

Suntem lideri în domeniul distribuției, instalării și întreținerii echipamentelor medicale, precum și în efectuarea celor mai avansate investigaţii medicale de laborator din ţară.
Compania prestează un spectru larg de analize de laborator care cuprinde mai mult de 450 de investigaţii şi este în dezvoltare continuă.
Cu o experiență vastă în domeniul comercializării, instalării și întreținerii echipamentelor medicale și prestării serviciilor de laborator, putem afirma că suntem o companie, care a demonstrat în timp calitatea serviciilor prestate și nivelul înalt de profesionalism al echipei noastre. Astăzi, suntem mândri să oferim, alături de partenerii noștri, o gamă largă de dispozitive medicale, echipamente de laborator și consumabile, acoperind, astfel, segmentul general al specializărilor medicale și contribuind, prin calitatea produselor și serviciilor noastre, la dezvoltarea sistemului de sănătate din Republica Moldova.
 Am reușit să construim o companie de valoare, care oferă clienților soluții performante și optime din punct de vedere al siguranței, în cadrul unei colaborări bazate pe încredere reciprocă și deschidere spre cooperare.

Director Centru Medical Bălți
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Director Centru Medical Bălți Imunotehnomed