Director-adjunct Full-time Job

Compania De Securitate

Actualizat la 29-11-2020     Adăugat la 25.11.2020 Manageri Bălţi   27 vizualizări
Detalii despre job

Cerințe față de candidat:
- studii superioare;
- experiență de lucru în funcții de conducere;
- abilități de lucru independent și în echipă;
- abilități de gestionare a mai multor sarcini;
- abilități de a scri și a vorbi fluent în limba romănă și rusă;
- cunoașterea și utilizarea avansată a programelor Microsoft Office.
- deținerea automobilului personal constituie un avantaj.

Principale responsabilități:
- Planificarea, coordonarea și controlul activității personalului din subordine.
- Răspunde pentru calitatea negocierii contractelor cu clienții.
- Menține legătura și la necesitate contactează clienții cu care colaborează compania.
- Răspunde de primirea facturilor și transmiterea informației către contabilitate.
- Verificarea și controlul disciplinei tuturor angajaților din subordine.

Oferim:
- Pachet social deplin.
- Salariu atractiv.
- Posibilitate de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul, cu menționarea poziției pentru care candideaza, la adresa electronică: [email protected]

Descrierea Companiei
Director-adjunct
Apăsați pe una din cuvinte cheie
Director adjunct Compania de securitate