Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Digital Project Manager Full-time Job

Manageri   Chisinau   75 views Reference: z3YaOMJQdxq
Job Details

Target Group - agenţie media prezentă pe piaţă din 2005.

Numărul de clienţi creşte, creşte şi echipa!

Căutam un co-echipier friendly, dar organizat și responsabil, care are cunoștințe și experiență în digital marketing și abilitățile necesare pentru a utiliza platformele de digital media.

Suntem gata să oferim:
• Salariu motivant
• Birou confortabil în centrul orașului
• Echipă prietenoasă
• Acces la instruiri
• Oportunități de dezvoltare personală
• Proiecte diverse și interesante

Responsabilități:
• Să fiți persoana de contact pentru clienții cu care agenția are proiecte de promovare prin intermediul platformelor digitale;
• Să analizați eficiența canalelor și să elaborați strategiile de digital marketing în dependență de necesitățile clientului;
• Să implementați campanii digitale;
• Să analizați toate activitățile de promovare în raport cu indicatorii stabiliți și să elaborați rapoarte conform solicitărilor clientului;
• Să analizați activitatea concurenților online;
• Să elaborați oferte pentru potențialii clienți.

Cerințe:
• Experiență de minim 2 ani în digital marketing/social media management;
• Experiență de implementare și optimizare campanii Google Ads, MyTarget, Admixer;
• Experiență de implementare și optimizare a campaniilor Social Media (Facebook/Instagram/Linkedin);
• Comunicare scrisă și verbal în limbile română/rusă. Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj;
• Capacitate de planificare, organizare, monitorizare a resurselor.

Aşteptăm cu drag CV-ul tău la adresa: office@targetgroupww.com E-mail:
office@targetgroupww.com

Company Description
Digital Project Manager