Diagnostician/Asistent de medic Full-time Job

New Age

Actualizat la 03-03-2121     Medicina, Farmacie   Chisinau     68 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe faţă de candidat:
- studii medicale medii sau superioare;
- abilități de comunicare, punctualitate, acurateţe;
- dorința de a lucra productiv și de a câștiga corespunzător ;

Responsabilităţile de bază:
- colectarea anamnezei;
- diagnosticarea pacienților către procedurile care le necesită;
- consultarea clientilor despre toate serviciile centrului;

Oferta centrului:
- oficiu în centrul orașului;
- grafic de lucru : 5 zile lucratoare, doua libere (9-18.00);
- salariul motivant (parte fixa+ schema de bonusare);
-va garantam mulți pacienți !
- reduceri la serviciile ce le prestăm;

Expediați CV-ul la adresa electronică: [email protected] sau sunaţi la numarul 068640379 E-mail: [email protected]
Telefon: 068640379\r\n

Descrierea Companiei
Angajăm:

Diagnostician/Asistent de medic
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Diagnostician Asistent medic New Age