Depozitar Full-time Job

Benzer Grup

Actualizat la 26-02-2121     Depozitari, Magazinieri, Antrepozit   Chisinau     21 vizualizări
Detalii despre job

Descrierea postului:

Recepție marfă, descărcarea, încărcarea și aranjarea mărfii în depozitul central;
Recepția și pregătirea defectelor pentru furnizor, conform facturii de retur întocmită de achiziții;
Pregătirea mărfii pentru magazine conform listei întocmite de operator;
Verificarea și pregătirea minusurilor depistate la magazin.
Experiență de minimum 3 ani într-un post similar;
Cunoștințe operare calculator (MS Office);
Fără înregistrări în cazierul judiciar;

Cerințe:

Energic, apt pentru efort fizic, încărcat, descărcat marfă;
Responsabil și serios;
Experiența de lucru în domeniu reprezintă un avantaj.
Participarea la operațiunile de încărcare/descărcare, manipulare, colorare a mărfii;
Participarea la inventarul stocului de marfă;
Verificarea, pregătirea mărfii pentru livrare, conform actelor;

Oferim:

Loc de muncă stabil;
Salariu motivant;
Angajare oficială.

Candidaţii interesați sunt invitați să transmită CV-urile la adresa [email protected], obligatoriu indicând funcția.
Persoana de contact: Andrei, 069959375 E-mail: [email protected]
Telefon: 069959375

Descrierea Companiei
Angajăm:

Depozitar
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Depozitar Benzer Grup