Depozitar Full-time Job

Tandem

Actualizat la 26-02-2121     Depozitari, Magazinieri, Antrepozit   Chisinau     90 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilitati de baza:

Organizarea activitatii depozitului;
Primirea si eliberarea marfii;
Evidenta stocurilor ;
Planificarea amplasarii marfurilor in depozit;
Efectuarea inventarierilor;
Asigurarea ordinii si curateniei in depozit;

Cerinte fata de candidat:

Responsabilitate si punctualitate;
Capacitati organizatorice;
Onestitate si seriozitate;
Cunoasterea limbii romane si ruse;

Avantajele pe care le oferim

Angajare oficiala, intreg pachet social;
Angajare pe termen lung;
Lucru într-o echipă tânără și foarte dinamică, de succes;
Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltare personală.

Dacă iți doresți să devii parte a echipei noastre, Expediați CV-ul pe adresa electronică: [email protected] Chisinau, str. Petricani 15/1\r\nE-mail: [email protected]
website: www.tandem.md

Компания по производству мебели TANDEM успешно работает на рынке Молдовы более 10 лет.

В связи с продолжением активного развития компания объявляет конкурс на вакансию:

Depozitar
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Depozitar Tandem