Copywriter la agenție de publicitate Full-time Job

acum 2 luni Copywriter Chisinau   308 vizualizări

Suntem buni în ceea ce facem datorită unor oameni creativi și inteligenți. De aceea te dorim în echipa noastră. Aplică acum și hai să creăm lucruri frumoase împreună!

CERINȚE:

- Simțul creativității și umorului bine dezvoltat

- Capacitatea de a scrie texte corect gramatical

- Deținerea unui vocabular vast

- Experiența este obligatorie

- Cunoașterea limbilor române, ruse și engleze

- Prezența unui portofoliu propriu va fi un avantaj

RESPONSABILITĂȚI:

- Realizarea textelor pentru website-uri

- Crearea articolelor pentru blogul personal

- Scrierea conținutului pentru materiale publicitare

- Implicarea în dezvoltarea unor noi concepte și idei

BENEFICII:

- Posibilitatea de a lucra de oriunde

- Instruire în domeniu

- Traininguri de performanță

- Salariu fix + comisioane

- Susținere și motivare

- Oficiu în centrul Chișinăului

- Posibilități de dezvoltare

Expediază-ne CV-ul și portofoliul tău pe: [email protected] și hai să creăm lucruri frumoasă împreună!

Echipa Royal Systems vă oferă tot spectrul de servicii necesar pentru succesul companiei dvs: Creare Website, Promovare pe Google Ads și Social Media