Controlor Calitate Full-time Job

Actualizat la 14-05-2121     Manageri   Chisinau     74 vizualizări
Detalii despre job

Compania ”Alpha Industries ” angajeaza:

Controlor Calitate

Responsabilităţi:

- Implimentarea sistemului calității în conformitate cu standardul ISO 9001;
- Verificarea conformității produselor intermediare și finale;
- Elaborarea măsurilor de rezolvare și prevenire a neconformităților;
- Identificarea și izolarea lor din procesul tehnologic;
- Servește ca un intermediar între sectorul de vînzări și producere;
- Supervizarea procesului de ambalare.
Cerinţe:
- Studii medii sau superioare;
- Cunoștințe ale standardului ISO 9001, constituie un avantaj;
- Experienţa profesională constituie un avantaj;
- Cunoaşterea limbii engleze sau franceze sau germana constituie un avantaj;
- Responsabilitate,abilităţi de comunicare şi organizare;
- Capacitate de analiză și sinteză, memorie dezvoltată;
- Motivat, capabil să-i motiveze și pe cei din jur.
Oferim:
- Perioadă de acomodare și instruire plătită;
- Pachet social complet;
- Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp);
- Prânz complex gratuit;
- Transport în raza oraşului gratuit;

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: [email protected] sau sa telefoneze la 022-450-680.
Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi.
Compania SPAMOLeste întreprinderea-fiică a companiei belgiene Alpha Industries,lider pe piața europeană în producerea saunelor, băilor cu aburi, cabinelor cu IR.