Content - Manager Full-time Job

Moldova Agroindbank

Actualizat la 11-05-2121     Marketing, Publicitate, PR   Chisinau     145 vizualizări
Detalii despre job

Responsabilități:

Gestionarea activității de blogging;
Pregătirea și descrierea produsului și a ofertelor promoționale;
Menținerea convorbirilor cu utilizatorii rețelelor de socializare (oferirea răspunsurilor pe Messenger în chat și în comentariile postărilor);
Coordonarea ofertelor promoționale cu specialiștii din vînzări;
Coordonarea planului de postări pe rețelele de socializare cu Social Media Manager;
Conlucrarea cu designerul întru pregătirea banerelor.

Cerințe față de candidat:

Română, rusă obligatoriu - comunicare scrisă și verbală (anexat portofoliul de content realizat);
Experiență în gestionarea profilului companiei pe rețelele de socializare;
Experiență în Mailchimp.

Condițiile de muncă:

Salariu motivant;
Posibilitatea activității la distanță sau în oficiu de la Rîșcanovca;
Program de muncă deplin, luni-vineri;
Colectiv tînăr și dinamic.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV și portofoliul personal la adresa de email la [email protected], indicînd poziția pentru care aplică. E-mail:
[email protected]

BC Moldova Agroindbank SA начал свою деятельность 8 мая 1991 г. С самого начала своей деятельности MAIB руководствуется принципами открытости, взаимном доверии и честности по отношении к своим клиентам, качестве продуктов, услуг и системы обслуживания. Сегодня, Moldova Agroindbank является одним из основных игроков банковской системы Республики Молдова, удерживая лидирующие позиции по объему активов, по кредитам и по депозитам физических лиц.

Content - Manager
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Content Manager Moldova Agroindbank