Content Manager Full-time Job

Remark Imobil

Actualizat la 18-04-2121     Marketing, Publicitate, PR   Chisinau     322 vizualizări

Remark imobil anunță concurs de suplinire a postului vacant de:
Content Manager

Responsabilități de bază:

Structurarea informaţiei;
Descrierea esenţială a produselor, în limba română şi rusă;
Introducerea, corectarea caracteristicilor produselor în baza de date;
Redactarea şi corectarea textelor;
Scrierea textelor, materialelor publicitare pentru paginile web şi reţelele sociale;

Cerinţe suplimentare:

Cunoaşterea programelor grafice;
Cunoştinţe generale în domeniul de internet marketing;
Cunoaşterea limbilor română şi rusă la nivel avansat, scris;
Abilităţi de machetare html (constituie un avantaj);
Experienţă în scrierea textelor şi articolelor despre evenimente (constituie un avantaj);

Oferim:

Program de lucru full-time de la 9:00-18:00;
Salariu competitiv;
Lucru in oficiu confortabil amplasat în centrul orașului;
Un mediu plăcut de lucru într-o echipă prietenoasă

Expediați CV cu poza la adresa: [email protected] sau ne puteți contacta la numărul de telefon 0620-555-17

Vă așteptăm cu drag în echipa noastră! E-mail: [email protected]
Telefon: 0620-555-17

Remark Imobil – агентство недвижимости, работающее на территории Республики Молдова, её столицы Кишинёва и пригорода с 2016 года.
Мы предлагаем интересную высокооплачиваемую работу в дружном и сплоченном коллективе, а также комфортный офис в самом центре города.
Мы предоставим вам полную информацию о рынке недвижимости.
МЫ гарантируем разнообразные, интересные задачи, стремительное развитие и возможность работать в команде профессионалов.
Мы ждём людей позитивных, энергичных, успешных, и самое главное - нацеленных на результат.

Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Content Manager Remark Imobil