Contabil șef Full-time Job

INSTEL-PRIM SRL

Actualizat la 19-04-2121     Contabilitate, Finante   Chisinau     38 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare în domeniul economic (contabilitate, finanțe);
- Cunoaşterea bună a PC, inclusiv a programelor 1C și MS Office;
- Experiență profesională în domeniu minimum 1 an;
- Cunoașterea a Legii contabilității, a legislației fiscale;
- Seriozitate, responsabilitate, punctualitate, onestitate, spirit de inițiativă.

Responsabilităţi:
- Organizarea, gestionarea, monitorizarea, controlul și asumarea responsabilității cu privire la desfășurarea în mod eficient și în termen a evidenței contabile, a politicii contabile și asigurarea respectării reglementărilor legislative în vigoare;
- Întocmirea și prezentarea dărilor de seamă fiscale, statistice, calcularea impozitelor și taxelor conform legislației în vigoare;
- Coordonarea cheltuielilor conform bugetului planificat;
- Controlul asupra evidentei întregului patrimoniu al întreprinderii;
- Pregătirea și prezentarea informațiilor și rapoartelor necesare Directorului general;

Beneficii:
- pachet social deplin;
- salariu motivant și oferit la timp;
- perspective de realizare profesională și personală;
- condiții prielnice de muncă;
- Program de lucru Luni-Vineri
- posibilitate de a activa intr-o echipa dinamică, de profesioniști.

Descrierea Companiei
Contabil șef
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Contabil șef INSTEL-PRIM SRL