Contabil-Revizor Full-time Job

Tandem

Actualizat la 19-01-2121     Contabilitate, Finante   Chisinau     23 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe față de angajat:
• Studii superioare sau medii de specialitate;
• experiență de muncă este bine venită;
• cunoașterea contabilității primare;
• utilizator cu experiență a computerului, MS Word, MS Excel;
• cunoștințe bune în Excel și Word;
Atribuțiile:
• calculul precis al cantității efective de materiale / mărfuri din depozite și showroom-uri.
• ANALIZA REZULTATELOR INVENTARIERII ȘI INTRODUCEREA DATELOR ÎN PROGRAM;
• efectuarea fluxului de documente privind inventarierea;
Condiții de muncă:
• posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie în continuă dezvoltare;
• salariu – 7 000 lei;
• pachet social;
• echipa tânără și prietenoasă
Site: www.tandem.md
Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul, la adresa electronică: [email protected] , însoțit de poză și poziția pentru care candidează.
Doar persoanele selectate în baza CV-urilor expediate vor fi invitate la interviu.
Mult succes!

Компания по производству мебели TANDEM успешно работает на рынке Молдовы более 10 лет.

В связи с продолжением активного развития компания объявляет конкурс на вакансию:

Contabil-Revizor
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Contabil Revizor Tandem