Contabil-operator- mun. Chisinau (sect. Petricani) Full-time Job

Fidesco

Actualizat la 07-03-2121     Alte Joburi (pensionari, persoane cu dizabilitati)   Chisinau     98 vizualizări
Detalii despre job

Cerinte fata de candidat:
- studii medii de specialitate sau superioare de profil (contabilitate);
- cunoașterea legislatiei contabile.
- utilizator PC
Responsabilitati:
- evidenta contabila si gestiunea documentelor primare
- controlul rezultatelor inventarierelor
- verificarea raportului lunar
- controlul si distribuirea cheltuielilor indirecte
- primirea comenzilor, perfectarea cererilor
- pregatirea si sortarea documentelor
- introducerea informatiei in baza de date

Oferim:
- Salariu-6950L+prima
- perspective de realizare profesională;
- angajare oficială în câmpul muncii cu pachet social deplin;

Grafic:
- L-V (7 ORE),S (5 ore)

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-urile, la adresa de e-mail [email protected] cu menţionarea postului vacant, sau ne puteti contacta la numarul de Telefon R.U: (022) 253-752, 078168168 E-mail: [email protected]

Telefon: (022) 253-752, 078168168

Compania Fidesco este unul dintre liderii comerţului în domeniul alimentației publice. Fiecare realizare a companiei este realizarea tuturor angajaţilor săi. Suntem în căutarea celor ce doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes.

Vă invităm pentru suplinirea funcțiilor vacante în Echipa noastră de profesionişti.

Contabil-operator- mun. Chisinau (sect. Petricani)
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Contabil operator mun Chisinau sect Petricani Fidesco