Contabil în Strășeni - se acceptă și candidaturi fără experiență Full-time Job

CAAN Industrial Park

Actualizat la 02-03-2121     Instruire, Stagiere, Practica   Strășeni     95 vizualizări
Detalii despre job

Cerinţe faţă de candidat:
- Studii superioare în domeniul economic (contabilitate, finanțe);
- Cunoaşterea bună a PC, inclusiv a programelor 1C și MS Office;
- Experiență în domeniu este binevenită;
- Cunoașterea SNC, a Legii contabilității, a legislației fiscale;
- Seriozitate, responsabilitate, punctualitate, onestitate, spirit de inițiativă.
Responsabilităţi:
- Procesarea documentației primare;
- Evidenta Stocurilor de materiale, OMVSD si a mijloacelor fixe;
- Evidenta cheltuielilor;
- Evidența decontărilor cu clienţii / furnizorii companiei;
- Evidența operațiunilor de casa;
- Suport în operațiunile la închidere de an;
Beneficii:
- pachet social deplin;
- salariu motivant și oferit la timp;
- perspective de realizare profesională și personală;
- condiții prielnice de muncă;
- posibilitate de a activa într-o echipa dinamică, de profesioniști.
Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa de email: [email protected]
Pentru interviu vor fi contactate doar persoanele selectate în baza CV-ului. E-mail: [email protected]

Descrierea Companiei
Angajăm:

Contabil în Strășeni - se acceptă și candidaturi fără experiență