Contabil în Anenii Noi Full-time Job

1 week ago -  Contabilitate și Finanțe Chisinau -    57 vizualizări
Detalii despre job

Angajăm Contabil în r-nul Anenii Noi.

Dacă te potrivești descrierii de mai jos, trimite CV-ul la [email protected]

Cerințe:

· Studii de specialitate (contabilitate, economie, finanțe);

· Cunoașterea softului contabil 1C;

· Experiența de muncă în contabilitate, minim 1 an;

· Cunoașterea limbii engleze;

· Posedarea automobilului personal constituie un avantaj.

Beneficii:

· Salariu – de la 10000 Net;

· Prînz gratuit;

· Bonusuri și facilități în dependență de rezultate.

Responsabilități:

· Înregistrează electronic facturile;

· Înregistrează și verifică achitările și încasările financiare;

· Calculează salariile angajaților;

· Întocmește acte de consum a motorinei, medicamentelor și cerealelor;

· Întocmește actul de casare a obiectelor de mică valoare și scurtă durată;

· Întocmete și transmite rapoartele statistice lunare, trimestriale, anuale.

Condiții de muncă:

Oficiu - r-nul Anenii Noi, s. Roșcani

Program - 8:00 – 17:00

Așteptăm CV-ul tău la [email protected]

Cerințe:
Studii de specialitate (contabilitate, economie, finanțe);
Cunoașterea softului contabil 1C;
Experiența de muncă în contabilitate, minim 1 an;
Cunoașterea limbii engleze;
Posedarea automobilului personal constituie un avantaj.
Beneficii:
Salariu de la 10000 Net;
Prînz gratuit;
Bonusuri și facilități în dependență de rezultate.
Înregistrează electronic facturile;
Înregistrează și verifică achitările și încasările financiare;
Calculează salariile angajaților;
Întocmește acte de consum a motorinei, medicamentelor și cerealelor;
Întocmește actul de casare a obiectelor de mică valoare și scurtă durată;
Întocmete și transmite rapoartele statistice lunare, trimestriale, anuale.
Program - 8:00 17:00