Consultant vînzări Full-time Job

SRL Vefasistem Companie

Actualizat la 07-03-2121     Comert cu amanuntul, Marketing de retea   Ocniţa     70 vizualizări
Detalii despre job

Descrierea jobului

- Vînzarea produselor companiei către persoane fizice, juridice, firme de constructii etc.
- Gestionarea contractelor cu clienții și urmărirea încasării contravalorii acestora;
- Monitorizarea concurenței și propunerea de acțiuni în confomitate cu aceste analize;
- Colaborarea cu ceilalti colegi în luarea deciziilor de achiziționare, propunerea de noi idei de dezvoltare.

Candidatul ideal:

- Experienta în vanzări de materiale de constructii;
- Cunostințe acumulate în vanzarea următoarelor produse constituie un avantaj:
• Feronerie, accesorii de tamplarie PVC, termopan
• Șuruburi, elemente de fixare
- Abilități de prezentare și negociere;
- Persoana hotărîta, curajoasa, dinamica cu experiență în relațiile directe cu clienții pe teren;
- Dorința de implicare în activitățile de vînzare și creștere a companiei.
- Capacitate de a lucra în echipa.

Descrierea Companiei
Consultant vînzări
Adaugă exact numele companie și alte tag-uri
Consultant vînzări SRL Vefasistem Companie