Consultant-vînzări mun. Chisinau Full-time Job

acum 3 săptămâni Consultant Chisinau   243 vizualizări

Compania Hi-Tech specializată în distributia produselor electrocasnice este in cautare de consultant-vînzări.

Cerinţe fața de candidat:

  • Studii de specialitate sau fără;
  • Pasiunea de a lucra cu oamenii; Cunoaşterea calculatorului;
  • Persoană punctuală, responsabilă, sociabilă;
  • Cunoştinţe de bază în domeniul vînzărilor;
  • Experienţa de lucru nu e obligatorie.

Responsabilităţi principale:

  • Prezentarea, promovarea şi vînzarea produselor;
  • Abilităţi de comunicare şi putere de convingere.
  • Orientare catre rezultate Capacitate de comunicare buna
  • Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca

Oferim:

  • Program deplin de lucru;
  • Salariul motivant, acces la traininguri și școlarizări organizate în cadrul companiei Hi-Tech;
  • Pachet de compensare atractiv; Posibilităţi de dezvoltare;
  • Pachet social inclus; Lucrul într-un colectiv tânăr şi prietenos.

Vă rugăm să trimiteţi CV-ul însoţit de o fotografie, în română sau rusă, la adresa indicată de mai jos.

Compania “HI-TECH GROUP” activeaza pe piața electronicei si tehnicei de uz casnic din anul 2016.
Principiile de bază în activitatea noastră sunt:
Responsabilitate;
Întelegerea cerințelor cumpărătorului;
Deservirea la nivelul cel mai inalt.
Scopul principal – realizarea dorintelor dvs., oferindu-vă posibilitatea de a vă bucura de confortabilitatea cumpărăturilor în rețeaua noastră.
Principala prioritate de a face comanda in “HI-TECH”:
profesionalismul echipei noastre;
dorința de a vă veni mereu în ajutor;
deservire de inaltă calitate, în mod individual;
economia de timp pentru a efectua cumpăratura;
pret accesibil la toată gama de marfuri prezentata în magazinele noastre.

Conștientizînd responsabilitatea față de cumpărătorii și partenerii noștri, noi zilnic lucrăm pentru îmbunătățirea calitații serviciilor noastre.