Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Consultant - Vânzător produse cosmetice (or. Măgdăcești) Full-time Job

Comert cu amanuntul, Marketing de retea   Criuleni   44 views Reference: VolejYD5djN
Job Details

Farmacia Felicia este cea mai mare rețea de farmacii din Republica Moldova, fiind prezentă pe întreg teritoriul țării. Misiunea echipei noastre este să oferim servicii de calitate clienților, oferindu-le o gamă largă de medicamente și produse cosmetice.
Dacă doreşti să faci parte dintr-o echipă tânără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal, încearcă-ţi şansa! Te aşteptăm în echipa noastră!
CERINȚE:

studii superioare finisate sau studii în cosmetologie;
persoană agreabilă, deschisă, sociabilă;
experiență în domeniul vînzărilor/cosmetologiei va constitui un avantaj;
cunoașterea limbilor română și rusă este obligatorie.

RESPONSABILITĂȚI:

consultarea și îndrumarea clienţilor;
promovarea şi vânzarea produselor cosmetice;
informarea clienţilor despre promoţii şi oferte;
gestionarea stocurilor de produse, inclusiv aranjarea în vitrine.

OFERIM:

curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
salariu motivant achitat la timp;
dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes.
posibilitatea de creştere profesională;
pachet social complet.

Dacă, citind anunţul, aţi decis că vreţi să faceţi parte din echipa noastră aşteptăm un apel la 068944990 sau expediați CV-ul la adresa electronică: alina.oprea@felicia.md
Vor fi contactaţi doar candidaţii care corespund cerinţelor menţionate mai sus. Telefon de contact: 068 944 990
E-mail: alina.oprea@felicia.md

Company Description
Consultant - Vânzător produse cosmetice (or. Măgdăcești)